Księga Gości

Dodaj nowy wpis do księgi

 
 
 
 
Dziękujemy za wpis do naszej Księgi Gości.
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Twój wpis w księdze będzie widoczny po jego zaakceptowaniu przez administratora strony.
6 wpisów.
MAciej MAciej z Sanok napisał/a 4 września 2020
Mało już takich miejsc: malowniczych, wolnych od turystyki (pojawiają się indywidualiści), z piękną, zieloną przestrzenią na spacery. Wiele tu przyrodniczych atrakcji ( wciągnęły mnie obserwacje rzadkich ptaków), ciekawa, wielokulturowa historia i ...święty spokój. A w samym Domku na Zielonej - Gospodarze, serdeczni, troskliwi ludzie - sprawiają, że chce się w takie miejsca wracać. Planuję następny sezon.
Artur Artur z Mysłowice napisał/a 16 lipca 2020
Polecam ! Koniecznie trzeba poznać przesympatycznych Gospodarzy. Powiedzenie Bóg w dom , gość w dom , u Państwa Szczur sprawdza się dosłownie. Okolica wspaniała , powietrze czyste , pachnące zielonym krajobrazem . Kryłowo to jest to czego szukasz turysto. Polecam Artur.
Aga Aga z Warszawa napisał/a 20 lutego 2020
Byliśmy w pokoju zielonym ? idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Wspaniała przyroda, miejsce zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych, a o kajakach nie wspomnę. Byliśmy w kilku miejscach na Roztoczu ale nigdzie nie zostaliśmy tak przyjęci. Ma się wrażenie że to wakacje u cioci, dzieciaki zachwycone ? . Na pewno wrócimy, polecam z czystym sumieniem . Gorące pozdrowienia dla gospodarzy?
Dorota Dorota z Krakow napisał/a 19 lutego 2020
Byłam w ubiegłym roku i na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze raz, polecam i pozdrawiam gospodynie ?
Lidia Lidia z Ostrowiec swietokrzyski napisał/a 19 lutego 2020
Miejsce godne polecenia okolica bardzo malownicza, baaardzo dużo fajnych miejsc do zwiedzania. Miejsce zaciszne z dała od miejskiego zgiełku. Gospodarze bardzo mili, w każdej chwili można liczyć na pomoc a także skorzystać z domowej kuchni, można spróbować wspaniałych domowych wypieków, polecam szarlotkę na ciepło jest przepyszna .Ogólnie oferta godna polecenia.
Marek Marek z Lublin napisał/a 17 lutego 2020
Wspaniałe miejsce. Nowe pokoje wyglądają bardzo przytulnie. Wkrótce odezwę się w sprawie rezerwacji! Pozdrawiam serdecznie miłych gospodarzy.